Yuxiang Louis Gu
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 5 | 1 | 597 | 0 | 59 | 2.68 | 0.901 | 0 |

| Name | Yuxiang Louis Gu |
| Jersey # | 31 |
| DOB | 25-07-07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Shanghai, China |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 5 | 1 | 597 | 0 | 59 | 2.68 | 0.901 | 0 |

| Name | Yuxiang Louis Gu |
| Jersey # | 31 |
| DOB | 25-07-07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Shanghai, China |