Graedon Fair
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 5 | 8 | 13 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graedon Fair |
| Jersey # | 11 |
| DOB | 2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 180lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Erwinna, PA |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 5 | 8 | 13 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Graedon Fair |
| Jersey # | 11 |
| DOB | 2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 180lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Erwinna, PA |