Kiran Fedun
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 20 | 33 | 53 | 52 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kiran Fedun |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 09-02-08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Mont-Sur-Rolle, Switzerland |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 20 | 33 | 53 | 52 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kiran Fedun |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 09-02-08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Mont-Sur-Rolle, Switzerland |