Ruben Stone
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 6 | 22 | 28 | 24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ruben Stone |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 05-04-07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 6 | 22 | 28 | 24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ruben Stone |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 05-04-07 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |